کمربند چرم, کمربند چرم زنانه, کمربند چرم مردانه

خرید کمربند چرم از فروشگاه اینترنتی

خرید کمربند چرم

خرید کمربند چرم از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین و به صورت حضوری امکان پذیر است. جنس اغلب کمربندهای چرم که در فروشگاه های لباس مردانه دیده می شود، انواع مختلفی از چرم گوساله است. چرم گوساله برای کمربند ، هم برای کمربندهای صاف و براق رسمی و هم کمربندهای پهن و کلفت اسپرت بسیار عالی و مناسب است‌. زیباد بودن این جنس در بازار نشانه نامرغوب بودن آن نیست بلکه بخاطر قابل استفاده بودن آن برای تمامی مدل هاست. خرید کمربند مردانه و ست کردن ان در مد مانند سنگ محک است.

خرید آنلاین شیک ترین و جدیدترین مدل های کمربند چرم

خرید آنلاین شیک ترین و جدیدترین مدل های کمربند چرم

چرم درسا یکی از سایتهای آنلاین برای خرید انواع مدل های کمربند درسا، کیف، کفش  و خیلی از وسایل چرمی دیگر است. خرید کمربند چرم مارک لوکس با برندهای مختلف مثل پاول اسمیت، لویس ویتون که خیلی شیک هستند نیز در سایتها قابل خرید هستند. کمربندهای چرم انواع مختلفی دارند. کمربند چرمی دولایه به صورت دولایه بوده و این باعث زیبایی بدلیل دورنگ بودن کمربند میشود. چرم مشهد، چرم درسا، کهن چرم، مارال چرم، چرم (پارس،نگار،وطن،خورشید)، تک چرم، نوین چرم و کال چرم باافتخار از بهترین برندهای چرم ایرانی هستند. لازم به ذکر است بدانیم چرم در خنک نگه داشتن بدن در گرما و گرم نگه داشتن بدن در سرما، مفید است اما گاهی به فکر حیوانات نیز باشیم و با کشتن آنها خودمان را در رفاه قرار ندهیم.

قیمت انواع مدل های کمربند چرم

قیمت انواع مدل های کمربند چرم

قیمت زیر تقریبی می باشد. جهت دریافت قیمت صحیح و بروز تماس بگیرید.

  • قیمت کمربند چرم مشهد در سایتها حدود ۱۸۵۰۰۰تومان
  • کمربند چرم تک لا: ۳۱۹۰۰۰تومان
  • کمربندچرم گاوی: ۲۹۵۰۰۰تومان
  • چرم گاوی چاپ بافت درشت: ۳۱۹۰۰۰تومان
  • چرم طبیعی رابو: ۸۲۰۰۰تومان

البته کمربندهای معمولی با قیمت ۱۰تا ۱۸ هزار تومان وجود دارد. ولی اگر بخواهید چرم کمربند از نوع چرم سوسماری باشد که محمکی و برق خیره کننده اش به چشم بیاید کادوی شما ۱۰۰هزار تومان قیمت خواهد داشت. به همین ترتیب کمربندهای مختلف با ویژگی ها و ابعاد مختلف قیمتهای متفاوتی نیز دارند. ست چرم شترمرغ از بهترین ست هاست که شامل کیف، کمربند، جاسوئیچی، کفش، بند ساعت است که برخی از ست ها نیمی از اینها و برخی همه این لوازم را شامل میشود که بسته تعدادشان  قیمت متفاوتی دارند در هر مرکز فروش که به صورت تخصصی انواع محصولات چرم طبیعی را ارائه میدهد میتوان ست شترمرغ را تهیه کرد.

 

مطالب مرتبط