انواع کیف چرم
خانه / بند ساعت چرمی / بازار تولیدی بند ساعت چرم طبیعی

بازار تولیدی بند ساعت چرم طبیعی

ساعت از اکسسوری های زیبا و در عین حال لازمی است که بیش از ۹۰% مردم آن را می پوشند. هم سالم بودن ساعت و هم ظاهری که دارد؛ مورد توجه افراد، بخصوص خوش سلیقه ها بوده و دوست دارند ساعتی همه چیز تمام، تنها برای آنها باشد. اما یکی از لوازم اصلی ساعت، بند است که زیبایی اصلی را به آن خواهد بخشید؛ مانند بند ساعت چرم طبیعی که در بازار تولیدی این محصول، بیشترین رتبه را از آن خود نموده است.

بازار تولیدی بند ساعت چرم طبیعی

بند ساعت چرم طبیعی بهتر است یا استیل؟

بند ساعت چرم طبیعی بهتر است یا استیل؟ یکی از لوازم اصلی ساعت که باعث راحت پوشیدن آن در دست افراد می شود؛ بند است که زیبایی ساعت را کامل می نماید؛ هر چقدر که این بند از جنس و کیفیت بهتری باشد؛ به همان اندازه هم در ظاهر شیک ساعت، تاثیر بیشتری به جا خواهد گذاشت.

سوال اینجاست که بهترین بند ساعت کدام است؟ یا خیلی ها می پرسند که بند ساعت چرم طبیعی بهتر است یا استیل؟
در جواب باید گفت بهترین بند، بندی است که اول از همه دارای جنس درجه یکی باشد که هم بند استیل و هم بند چرمی واجد این مشخصه می باشند.

اما در مقایسه بین دو بند چرم و استیل ساعت می توان بیان داشت:

  • بند چرم طبیعی ساعت دارای ظاهر چشم نوازتری بوده و این یک حقیقت است و شاید ساعت با بند استیل به این اندازه زیبا نباشد.
  • بند چرمی ساعت برای افرادی که به تیپ و ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند؛ انتخاب مناسبی بوده و آنها را در نظر دیگران شیک تر جلوه می دهد؛ این در حالی است که بند ساعت استیل دارای این  حد از شیک بودن نمی باشد.
  • اما واقعیتی که وجود دارد؛ این است که بند چرمی نباید آب بخورد و خیس شدن آن برابر است با زودتر خراب شدنش؛ ولی بند استیل اینطور نبوده و ضد آب است.
  • شاید بتوان ساعت با بند استیل را هر روز به دست کرد؛ اما ساعت چرمی اینگونه نبوده و استفاده هر روزه آن برابر است با پاره شدن و کوتاه شدن عمرش؛ البته اگر مراقبت های سفت و سختی از این بند صورت گیرد؛ شاید این اتفاق هم نیفتد.

قیمت بند ساعت چرم طبیعی

قیمت بند ساعت چرم طبیعی بند ساعت چرم به طور قطع یکی از خاص ترین بندهای موجود برای این وسیله می باشد که وجهه ای کاملاً پسندیدنی را به افرادی که آن را می پوشند؛ می دهد.
حالا تصور کنید که این بند از نوع چرم طبیعی باشد؛ آن وقت است که جلوه و زیبایی اش دو چندان خواهد شد.

از این موارد که بگذریم؛ باید گفت که بند چرمی ساعت در مدل های مختلفی به فروش رسیده که عبارتند از:

  1. بند چرم فانتزی: دارای طرح ها و مدل های خاصی بوده و برای افرادی که این سبک را می پسندند؛ عالی به نظر می رسد.
  2. بند چرم ساده: با وجود ساده بودنش، بسیار منحصر به فرد به نظر رسیده و بیشتر آقایان به سراغ انتخاب چنین بندهایی می روند.

در هر صورت می توان اظهار داشت که مدل های مختلف این بند و همینطور با توجه به اینکه بند چرم اصل باشد یا نه؛ می توان قیمت های مختلفی را از آن دید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سرکار خانم مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09112544496

مطلب پیشنهادی

فروش انواع بند ساعت چرمی زنانه

ساعت یکی از محصولاتی بوده که از گذشته مورد استفاده قرار می گرفته و تا به امروز ادامه داشته است. بند ساعت دارای نمونه های مختلفی است که بند ساعت چرمی زنانه یکی ا

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام