جاسوئیچی چرم

خرید جاسوئیچی چرم از فروشگاه اینترنتی

فروش جاسوئیچی چرمی به صورت عمده

خرید جاسوئیچی چرم از تولیدی جاسوئیچی چرمی و بازار فروش کیف باعث صرفه جویی در هزینه و وقت برای مصرف کنندگان خواهد شد. چرا که هم شما به منبع اصلی دسترسی دارید و هم اینکه به قیمت تولیدی محصول مورد نظرتان را تهیه می کنید. از طرفی سفارش جاسوئیچی چرم از جمله دغدغه های خریداران و بخصوص کسانی است که خرید جاسوییچی چرم را به صورت عمده انجام می دهند. وقتی شما از تولیده محصول خود را تهیه می کنید، می توانید نوع و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول نهایی شما طبق نظر شما تولید خواهد شد.

جاکلیدی چرمی تبلیغاتی

افراد، شرکتها و مشاغل گوناگونی به دنبال تولید اقلامی مانند جاسوییچی چرم با نام و برند خود هستند تا از آن در جهت تبلیغ مشاغل خود بهره بگیرند. بسته به نوع طرح جاکلیدی چرمی، قیمت جاسوئیچی چرمی نیز متفاوت خواهد بود. مواردی که در قیمت جا کلیدی موثرند عبارتند از:

 • میزان یراق بکار رفته در طرح
 • اندازه و میزان چرم بکار رفته
 • میزان پیچیدگی و یا سادگی طرح
 • سادگی یا پیچیدگی دوخت

سفارش جاسوئیچی چرم

خرید جاسوئیچی چرم

بسته به هزینه ای که میخواهید جهت تبلیغ و یا خرید محصول انجام دهید، می توانیم از چرم طبیعی و یا مصنوعی در تولید جاسوییچی چرمی شما استفاده کنیم. جاسوئیچی یا همان جاکلیدی چرم طبیعی، بدلیل تفاوت قیمت بین چرم طبیعی و چرم مصنوعی، از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. ولی شمایی که از شرکت تولیدی جاسوئیچی چرمی کارتان را به صورت عمده تهیه می کنید، همواره از سایر خریداران که این خرید را از عاملین فروش انجام می دهند، در میزان هزینه جلوتر خواهید بود.

خرید اینترنتی جاسوئیچی چرم

چرم اصل را چگونه تشخیص دهیم

اینجا سوالی برای اکثر افراد پیش می آید که چگونه بفهمیم سفارش ما با چرم اصلی تولید شده و یا چرم مصنوعی. ما روشهای تشخیص چرم طبیعی را به شما خواهیم گفت.

 1. بویایی:
  چرم طبیعی دارای بوی مشخص و خاصی است که هرگز قابل جعل و کپی کردن نیست و بوی پوست حیوان را می دهد.
 2. شعله
  چرم طبیعی در برابر شعله داغ نشده و بوی پلاستیک نمی گیرد.
 3. جذب آب
  اگر قطره ای آب روی چرم طبیعی بریزید، ظرف مدتی جذب می شود.

 

مطالب مرتبط