جاسوئیچی چرم, جاسوئیچی چرمی

تولید جاسوئیچی چرمی سفارشی و تبلیغاتی

تولید جاسوئیچی چرمی

تولید جاسوئیچی چرمی

تولید جاسوئیچی چرمی

تولید چرم: دباغی پوست خام جانوران به ویژه گاو در صنعت تولید منجر به تولید محصولی به نام چرم می شود. تولید جاسوئیچی چرمی از چرم یکی از محصولات این حوزه می باشد.

فرآیند دباغی، پوست فساد پذیر را به یک ماده طبیعی پایدار، دائمی و انعطاف پذیر برای کاریرد های گوناگون تبدیل می کند. مواد خام مورد استفاده در صنعت تولید چرم، محصولات فرعی صنعت گوشت هستند؛ در حالی گوشت ارزش بیشتری از پوست دارد. در حالی که مواد خامی که در صنعت خز به کار گرفته می شوند، ارزش بیشتری از گوشت دارند و به همین خاطر گوشت به عنوان یک محصول جانبی تلقی می شود.

کاربرد چرم : استفاده از چرم در صنعت پوشاک مانند:

  • شلوار
  • کراوات
  • دستکش
  • کت
  • کاپشن
  • کفش و ..

و استفاده در تولید انواع کیف ، رومیزی، تابلو (نقاشی روی چرم)، مبل، پادری ،سررسید، جاسوئیچی چرمی و …

جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی

افزایش روزافزون تقاضا و استفاده از دستگاه های متنوع در صنعت تولید چرم سبب تولید محصولاتی در طرح، رنگ و کیفیت متنوع و افزایش کاربرد آن شده است. بدین ترتیب چرم به عنوان یک محصول پرکاربرد و پر طرفدار علاوه بر موارد مصرف در پوشاک به عرصه تبلیغات نیز وارد شده است، بدین شکل که انواع شرکت ها، کارخانجات و تولید کنندگان صنایع جهت تبلیغ کار خود و جذب مشتری از محصولاتی مانند جاسوئیچی تبلیغاتی استفاده می کنند، تا به عنوان یک اشانتیون به افراد، در واقع خدمات مراکز و تولیدات خود را به آن ها معرفی کنند.

تولید جاسوئیچی چرمی سفارشی

تولید جاسوئیچی چرمی سفارشی

با بالا رفتن میزان استفاده از محصولات چرمی و همچنین تولید چرم مصنوعی که با قیمت ارزان تر نسبت به چرم اصل در بازار وجود دارد، فروش انواع جاکلیدی چرمی تبلیغاتی که می تواند با شرایط مناسب در اختیار خریداران قرار گیرد، نیز افزایش می یابد. مشتریان این محصول این امکان را دارند که با مراجعه به تولید کننده مورد نظر، نام خود، نام برند یا طرح مورد نظر خود را برای طراحی جاسوئیچی سفارش دهند و بدین ترتیب جاسوئیچی چرمی سفارشی مورد نظر خود را خریداری کنند و این کالا را به عنوان یک هدیه فانتزی به دوستان یا اشانتیون تولیدات و خدمات خود ارائه دهند.

مطالب مرتبط