قیمت کیف چرم, کیف چرم, کیف چرم زنانه

سفارش کیف چرم زنانه دوشی و اداری

سفارش کیف چرم زنانه

سفارش کیف چرم زنانه در انواع مختلف دوشی و کیف های اداری مردانه و زنانه از طریق نماینده های فروش معتبر امکان پذیر شده است. قیمت این کیف ها بسیار مناسب است و بر دو نوع دست دوز و صنعتی می باشد. هر فردی با توجه به شخصیت و نوع کارش نیاز به یک کیف چرمی دارد. کیف یک وسیله جدا نشدنی از خانم ها می باشد. تنوع زیادی برای کیف های خانم ها وجود دارد. مدل های مختلف جوابگوی همه سلیقه ها می باشد.

سفارش کیف چرم زنانه دوشی

سفارش کیف چرم زنانه دوشی

سفارش کیف چرم زنانه دوشی و … از طریق سایت های اینترنتی امکان پذیر شده است. برند های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند. با آگاهی از آن ها از طریق سایت می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای سفارش کیف چرم زنانه ابتدا باید انواع چرم را بشناسید،چرم طبیعی بر اساس نوع دباغی به چند گروه تقسیم می شوند:

 1. چرم گیاهی
 2. چرم کرومی
 3. چرم آلدهیدی
 4. چرم ترکیبی
 5. چرم آلومی
 6. چرم پوست خام

یکی از چرم های موجود در بازار که مناسب برای تولید انواع کیف است، چرم گاوی میلینگ می باشد. این چرم از رویه ای لطیف برخوردار است و تراکم آن به گونه ای است که کمتر آب را جذب می کند. این چرم مناسب برای تولید انواع کیف، روکش مبل و …می باشد.

تولید انواع کیف چرم

تولید انواع کیف چرم

تولیدکنندگان کیف چرم، از طریق سایت های معتبر، سفارش کیف چرم زنانه، رسمی، اداری مردانه و زنانه را قبول می کنند. آن ها با استفاده از چرم های باکیفیت، طرح های خلاقانه می زنند. در تولید کیف از دوخت های متفاوتی استفاده می شود، به گونه ای که هر کدام می تواند بر زیبایی کیف تاثیر زیادی داشته باشد. در دوخت کیف باید قواعد زیر رعایت شود:

 1. انتخاب صحیح نخ
 2. رنگ مناسب نخ با رنگ کیف
 3. انتخاب نوع دوخت مناسب
 4. مساوی بودن فواصل دوخت
 5. کیفیت نخ

دوخت های مناسب برای تولید یک کیف عبارتند از: دوخت شلال، ساقه دوزی، دوخت بخیه، دوخت سرکج و …

قیمت محصولات چرمی

قیمت محصولات چرمی

محصولات چرمی شامل دست بند، کیف، کیف پول، جاکارتی و … می باشد. در تولید این محصولات از چرم طبیعی و مصنوعی استفاده می کنند. قیمت این محصولات با توجه به نوع چرم استفاده شده تعیین می شود.چرم های مصنوعی از قیمت پایین تر و تنوع رنگ بالا تر برخوردار هستند. محصولات چرم طبیعی از دوام بیشتری برخوردار می باشند و دارای قیمت بالا تری هستند.