کمربند چرم

فروش عمده کمربند چرم طبیعی و مصنوعی

فروش عمده کمربند چرم

فروش عمده کمربند چرم از طریق فروشگاه ها و تولید کنندگان این عرصه صورت می گیرد. کمربند های چرم در دو مدل تولید می شوند که عبارتند از:

  • چرم طبیعی که از پوست حیواناتی مانند گاو تهیه می شود.
  • چرم مصنوعی که ساخته دست بشر است و با استفاده از مواد مصنوعی مانند پی وی سی تهیه می شود.

هر کدام از این مدل های چرم دارای قیمت و کیفیت خاص خود است و دارای مشتریان خاص می باشد. کمربند های چرم توسط شرکت های مختلف با برند های متفاوت در کشور تولید می شود و فروش کمربند چرم در شکل های مختلف در بازار صورت می گیرد.

فروش کمربند چرم طبیعی

فروش کمربند چرم طبیعی

کمربند چرم طبیعی همان طور که از نام آن پیداست از چرم و پوست طبیعی حیواناتی مانند گاو، شترمرغ، گوسفند و مار تهیه می شود. لوازم مختلفی امروزه با استفاده از این نوع چرم ها تهیه می شوند که کمربند یکی از انواع آن می باشد. این کالا در رنگ های متنوع تولید می شود که به خوبی امکان ست کردن آن با سایر پوشاک فراهم است. از این رو فروش عمده کمربند چرم در بازار با تنوع رنگ و برند تولید کننده امکان انتخاب آن را برای همه افراد با هر سلیقه ای فراهم می سازد.

فروش عمده کمربند چرم مصنوعی

فروش عمده کمربند چرم مصنوعی

کمربند چرم مصنوعی با استفاده از مواد مصنوعی ساخته دست انسان تهیه می شود. چرم مصنوعی از موادی مانند پی وی سی و پلی اورتان با لایه ای از اسفنج و روکش تهیه می شود. این نوع چرم ها در ظاهر شبیه همان چرم مصنوعی هستند و در عین حال ارزان تر می باشند. فروش این کالا در بازار به شکل های مختلف صورت می گیرد که عبارتند از:

  • فروش اینترنتی و آنلاین در سایت های فروشگاهی
  • فروش در فروشگاه های عرضه کننده انواع چرم و پوشاک چرمی
  • فروش در نمایندگی های فروش شرکت های تولید کننده اجناس مختلف چرمی

از طریق روش های فوق می توان این کالا را د ربازار تهیه نمود.

مطالب مرتبط