کیف چرم, کیف چرم زنانه

خرید کیف چرم زنانه شیک و پرفروش

کیف چرم زنانه شیک را می توانید در رنگ ها و طرح های مختلف از طریق بازار های مجازی خرید نمایید. فروش در این مراکز به صورت آنلاین انجام می‌شود و امکان دسترسی آسان به تمامی طرح ها در این مرکز وجود دارد. کیف چرم یکی از دستاوردهای تولیدی است که می‌تواند هم به صورت دستی و هم به صورت صنعتی انجام شود.

معمولاً در تولید و طراحی کیف چرم از دو نوع چرم استفاده می‌شود:

  • چرم طبیعی
  • چرم مصنوعی

چرم طبیعی چیست؟

چرم طبیعی چیست؟

چرم طبیعی در صنعت دباغی پوست خام جاندارانی مانند گاو به دست می آید.

چرم طبیعی با توجه به منشاء تولیدی آن می تواند به دسته های مختلف تقسیم بندی شود :

  • چرم حیوانی
  • چرم انسانی
  • چرم گیاهی

چرم حیوانی:
این نوع چرم طبیعی از پوست حیوانات بدست می آید، پوست حیواناتی همچون گوسفند، گاو و شتر مرغ و …

چرم انسانی:
اخیرا شرکتی اینگلیسی اقدام به این کار نموده و از پوست انسانهایی که قبل مرگ ثبت نام نمودند برای تولیدات چرمی خود استفاده می کند.

چرم گیاهی:
چرم طبیعی گیاهی با استفاده از عناصری که در پوست تنه و میوه برخی درختان یافت می شود تهیه می گردد. این نوع چرم طبیعتا تغییر پذیر بوده و رنگ آن معمولاً قهوه ای است که میزان رنگ آن به ترکیب شیمیایی و رنگ پوست برمی گردد.

شایان ذکر است که رنگ چرم طبیعی گیاهی در آب پایدار نیست و می‌تواند به سرعت بی رنگ شود. این نوع چرم ها به محض خیس شدن می توانند چروک شوند و از انعطاف پذیری و نرمی آن ها کاسته شود. از چرم طبیعی گیاهی در واقع در حکاکی و قالب گیری چرم می توان استفاده کرد.

فروش کیف چرم زنانه شیک

فروش کیف چرم زنانه شیک

همانطور که بحث قبلی عنوان کردیم در تهیه و تولید انواع کیف چرم زنانه و مردانه از چرم طبیعی و مصنوعی استفاده می‌شود. طبق همین مواد اولیه قیمت فروش انواع کیف چرم در بازار متفاوت خواهد بود. مشتریان در زمان خرید کیف چرم باید توجه نمایند که این محصول را با کیفیت عالی خریداری کنند.

در واقع می‌توان گفت کیف چرم اصل و با کیفیت دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی است که مشتریان می توانند با داشتن  اطلاعاتی در زمینه این ویژگی ها، نسبت به خرید مطمئن اقدام نمایند.

مطالب مرتبط